Czym są czakry?Wyjaśnienie czakr i ich rola w zrozumieniu interakcji między ciałem a świadomością wewnątrz.

Większość technik leczenia energią lub czakr opiera się na fakcie, że energia jest pierwotna w materii. Jeśli przepływ energii jest zbilansowany, organy materialne dostosują się do harmonii, a ich rezultatem będzie powrót do zdrowia lub choroby. Wielu uzdrowicieli uważa też, że zablokowana czakra jest głównym powodem, dla którego energia czakry żywej nie spływa poprawnie, aby zapewnić zdrową funkcję ludzkiego ciała i narządów.

Możesz zobaczyć ludzi szukających online, jak wyważyć czakry, jak otworzyć siedem czakr, medytację równoważenia czakry, czyszczenie czakry, czakra uzdrawiania, jak również inne podobne terminy. Nie jest to jednak tak proste, jak się wydaje, jeśli wiesz, jak prawidłowo wyważać czakrę.

Idea czakr rozumiana w filozofii wschodniej nie istnieje w zachodniej medycynie. W myśleniu wschodnim czakry uważane są za poziom świadomości, a stany duszy, jako "udowodnienie" istnieniem czakry jest podobne do "udowodnienia" istnienia duszy. Mistyk zajmuje się tymi metafizycznymi koncepcjami na płaszczyźnie metafizycznej, jako modelem własnego doświadczenia wewnętrznego, a mówiąc o "centrach energetycznych", ogólnie mówią o subtelnych, duchowych siłach, które działają na psychikę i ducha, a nie na temat fizycznego pola elektrycznego lub magnetycznego.

Po dokładnym odczytywaniu swojego wahadła, jesteś gotowy wypróbować czakry. Potrzebujesz innej osoby do ćwiczeń. Położyć osobę na plecach. Kiedy zaczniesz czytać, od czakry głównej od czakry korony. Trzymaj wahadło około 6 cali nad czakrą osoby. Nie ruszaj ręką w żaden sposób, aby poprowadzić wahadło. Gdy wahadło wyczuje energię czakry, zaczyna poruszać się okrągłym ruchem. Jeśli wahadło porusza się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, oznacza to, że czakra osoby jest otwarta. Wahadło może wahać się w małych, ciasnych kręgach lub dużych, kręconych kręgach. Możesz powiedzieć, jak otwarta czakra jest oparta na szerokości kręgu.


Komentarze