Daj prezent dobrobytu – bransoletka wspomagająca czakryBadanie 7 czakr pochodzi z wschodnich tradycji duchowych, które uważają, że siedem głównych czakr jest podstawą naszej ludzkiej egzystencji. Podobnie dzisiejsze zachodnie podejście skupia się na siedmiu czakrach jako przedstawieniach różnych aspektów naszego życia i opisuje ich funkcje w różnych terminach, obejmujących psychologię, energię fizyczną, energiczną i duchową.

Funkcja: celem czakry serca jest osiągnięcie doskonałego zjednoczenia poprzez miłość. Miłość jest jedyną autentyczną mocą. Bezwarunkowa miłość, rozwijanie własnej miłości, zrozumienia i akceptowania siebie są bardzo ważne. Świętowanie, bezpieczeństwo i wolność to tematy. Święty Związek Małżeństwa. Ponowne rozpatrzenie przymierzy. Wytrzymałość poza ciałem fizycznym.

Ureguluj swoją moc przebaczania. Naruszenia zostały naruszone tak, że może dojść do gojenia. Całkiem otwarte serce czakr przekształci cię w kanał spokoju, abyś mógł doświadczyć Boskiej miłości. Energie serca mogą zmienić świat wokół siebie i zjednoczyć (nawet pomóc uzdrowić) ludzi wokół siebie.

Nadużycia władzy osobistej, uznania, nawet kosztem przyjaciół, mogą tworzyć cierpienie dla innych. Trzeba odczuwać ważne i osiągnąć poza materialną identyfikacją w świecie. Kontrolujesz innych poprzez złość? Spacer z dumnym powietrzem, pijany z marnością. Skoncentruj się na modzie. Utrzymujesz kontrolę nad innymi przez złość? Możesz tworzyć cierpienie dla innych.

Po zablokowaniu, będziesz czuć się ponuro i brak Ci będzie równowagi. Projektując takie same wrażenia na świat wokół Twoje życie jest albo jasne, albo ciemne.

Jednostronne lub nieprawidłowe działanie: chcesz manipulować wszystkimi własnymi życzeniami, chcesz kontrolować wewnętrzne i zewnętrzne światy, aby podbić i ćwiczyć?

Napędzany wewnętrzną siłą niepokoju i niezadowolenia. Prawdopodobne doświadczenie późnej akceptacji w dzieciństwie, a więc niezdolne do rozwijania prawdziwego poczucia własnej wartości, poszukiwania korzyści, nie może znaleźć się w świecie samo-materialnym.

Ogromne pragnienie bycia aktywnym, aby się ukryć. Potrzebujesz wewnętrznego spokoju. Postawa niczego jest niemożliwa, pozwala tłumić manifestację uczucia jako niepożądanego. Emocje się zatrzymały. Sporadyczne przerwy. Bardzo łatwo zdenerwować się. Pobudzenie, ekspresja gniewu jest czasem nie do przełknięcia.

Czakry zlokalizowane są w specjalnym południku leżącym wewnątrz kręgosłupa. Ten południk nazywa się podstawą. Czakry są nawleczone wzdłuż kręgosłupa jak koraliki na sznurku. Kręgosłup mówi się, że zaczyna od początku i dosięga aż do otworu w górnej części czaszki. Otwór w górnej części czaszki nazywany jest fornalem. Jest to dość miękkie u niemowląt i pozostaje w ten sposób, aż kości miesiące się razem kilka miesięcy po urodzeniu. To otwarcie nazywa Bramą Brahmana. Brahman jest nazwą Absolutu, źródłem wszelkiego stworzenia.

Komentarze